KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13976666
nr 1397 6666
Oljemålningar
ett par, Nils Nilsson. Signerad, daterad 18, fjällandskap, yttermått inklusive ram: 34x53 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:57:29